Sydney & Giselle's archery journey

Op vrijdag 5 juli hebben Sydney en Giselle onze vereniging bezocht om onze jeugdselectie en hun ouders te vertellen over hun ervaringen met de boogsport.

 

Sydney is wereldkampioen compound schieten voor dames  onder 21 en Giselle staat op de 8e plaats en heeft in Kroatië recent zilver gehaald bij de Grand Prix, wat internationale wedstrijden zijn voor World ranking.

 

Ze hebben samen een inspirerende presentatie gegeven waarbij er werd gesproken over het stellen van doelen, het  vasthouden van deze doelen, het hoofd bieden aan uitdagingen en de balans vinden tussen de sport en het dag en dagelijkse. De presentatie is bijgesloten voor de geïnteresseerden.

  

Download
Archery Presentation.pdf
Adobe Acrobat document 7.4 MB

HBSV Brederode | Boerhaavelaan 45 | 2035 RB Haarlem

e-mail: bestuur@hbsvbrederode.nl

KvK nummer: 40594896

 

www.hbsvbrederode.nl is uitsluitend gericht op gebruikers met de Nederlandse nationaliteit en vanaf Nederlands grondgebied en/of ip adressen. Het gebruik van enige geautomatiseerde toegang tot de website, anders dan een menselijke gebruiker achter een door mens bediende browser is niet toegestaan.